Зв'яжіться з нами:

044 465 82 58 sale@klinkerbud.com.ua

Klinkierbud — Про компанію

Клінкiер-Буд UA

Клінкiер-Буд - міжнародна компанія. На сьогоднішній день, компанія є лідером на польському и yкpaинcкомy ринку оптового клінкерного та керамічного покрівельного покриття.

Компанія співпрацює лише з виробниками будівельної кераміки та клінкеру найвищої якості. Філіал компанії Клінкер-Буд на Українe в Києві працює з 2008 року.

Компанія працює під назвою Клінкiер-Буд UA з 2020 року. Цей філіал є провідним представником найвищого класу європейських будівельних матеріалів.

Клінкер-Буд є членом Польсько-Української Торгово - Промислової Палати, та власником порталу цегляного (www.domzcegly.pl).

Місія компанії - це сприяння в використанні кераміки, як найкращого матеріалу для фасадів, інтер’єрів та покрівельних матеріалів.

Клінкер-Буд PL

Основний вид діяльності нашої компанії - оптова торгівля клінкерними та керамічними покрівельними покриттями.

Працюючи виключно з найкращими виробниками Європи, ми відрізняємось не лише якістю, але й винятково широким асортиментом пропонованої продукції. Завдяки цьому наш асортимент здатний задовольнити навіть найвишуканіші смаки.

Наш пріоритет - задоволення потреб кожного клієнта.

Компанія «Клінкер-Буд» була заснована в 1990 році і була першою у розповсюдженні клінкеру - найблагородніого будівельного матеріалу.

King Klinker

Клінкер-Буд також є власником найбільшого виробника клінкерних аксесуарів у Польщі - King Klinker.

Початки King Klinker сягають 1972 року. Відтоді ми спеціалізуємось на виробництві кераміки найвищої якості, заснованої на традиційному способі виготовлення клінкеру.

Ґрунтуючись на багаторічному досвіді, набутих знаннях та традиціях, ми одночасно робимо впевнений і рішучий крок у майбутнє, використовуючи досягнення передових технологій.

У грудні 2013 року ми відкрили новий завод з виробництва, який на даний момент є найсучаснішим заводом у Європі, який випускає екструдовану клінкерну плитку.