Зв'яжіться з нами:

044 465 82 58 sale@klinkerbud.com.ua

Klinkierbud — Блог

Клінкерна продукція, перед усім дозволяє створювати будинки мрії для затишного сімейного життя. Цим сами підтримуючи одне з найголовніших надбань людства — сімейні цінності. Саме ці прості істини лягли в основу місії та філософії одного з найбільших европейських виробників, клінкеру та кераміки, компанії Vandersanden Group.

Це сімейне підприємство, створене понад 90 років тому, побудовано і продовжує розвиватися згідно з принципами впровадження інновацій, чесності, довіри й поваги. Вандерсанден виготовляє продукт який надихає дизайном і своєю реалізацію та пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції, серед якої: цеглу ручного формування, тротуарну бруківку і «цегляна плитку». Хоча на дворі XXI століття, компанія нарівні з модернізацією і сучасністю не забуває про стародавні традиції. Завдяки чому стала гігантом з виробництва облицювальних матеріалів з щорічним оборотом у кілька сотень мільйонів євро.
Клінкерна цегла за доступними цінами від європейського виробника.
 
Клінкер як будівельні матеріали в цілому і як явище зокрема, відоме досить давно і зарекомендував себе цей матеріал, як один з найміцніших, красивих і довговічних. Географічно заводи з виробництва клінкеру прив'язані до певних локацій — родовищ кварцової глини. Тому батьківщиною кераміки та клінкеру по праву можна назвати Німеччину, тамтешня глина ідеально підходить для виробництва продукції для облицювання. Німецький клінкер швидко здобув світову славу. Проте, швидкими темпами його наздоганяє і польський клінкер, за останні десятиліття виробництво у нашого Західного сусіда набирає все швидших обертів, а якість місцевої сировини, що використовується у виробництві не поступається німецькому.

Пропонуємо вашій увазі, список найважливіших порад які стосуються правильного зберігання, експлуатації та процесу міксування цегли; її правильної затирки та захисту. Дотримання цих простих, але важливих рекомендацій допоможе вигнати правильну кладку, а як результат правильно змурувати стіни.

 

Суцільний і масивний фасад, виготовлений з клінкерної цегли, завжди виділяється на тлі фасадів з усіх інших матеріалів на будинках, а його природне походження вселяє впевненість і якоюсь мірою, поєднує будівлю з природою. Крім того, клінкерна цегла якою оздоблюються фасади не потребує такого частого обслуговування, як до прикладу інші популярні для цього, матеріали. В чому ж причина не прихотливості клінкеру, яка безсумнівно є його основною перевагою? Давайте з'ясуємо.

Будівельна кераміка в поєднанні з сучасними технологіями дає змогу майже увесь будинок побудувати та оздобити з керамічних матерівлів. Завдяки чому можна створити майже  ідеальний мікроклімат в приміщеннях будівлі.  Цей факт підвтержується багаточисленними дослідженнями, як ось наприклад досліддження проведоно на тваринах які, маючи вибір приміщень, виготовлених з різних  будівельних матеріалів, інстинктивно обирали приміщення з кераміки.

Як створюється клінкер?

Зовнішній вигляд клінкеру протягом століть не сильно змінився, але способи його виробництва безумовно стали іншими.  Запрошуємо Вас на кілька хвилин  в цікаву вірутальну подорож в місце виробництва клінкерних матеріалів.