Зв'яжіться з нами:

044 465 82 58 sale@klinkerbud.com.ua

Klinkierbud — Про компанію

Клінкiер-Буд UA

Клінкiер-Буд - міжнародна компанія з великим досвідом та багатою історією. На сьогодні, компанія лідер на українському та польському ринках в гуртовій реалізації клінкерної цегли, клінкерної плитки, клінкерної бруківки та керамічних покрівельних матеріалів для даху.

Довгострокове партнерство з провідними виробниками будівельної кераміки та клінкерних матеріалів в Європі дозволяє нам пропонувати на ринку продукт тільки найвищої якості. Філіал компанії Клінкер-Буд в Україні в місті Києві працює з 2008 року, а з 2020 року під назвою Клінкiер-Буд UA. 

Компанія Клінкер-Буд є членом Польсько-Української Торгово - Промислової Палати, та власником порталу присвячений керамічним та цегляним будівельним матеріалам (www.domzcegly.pl).

Місія нашої компанії — популяризація клінкерних та керамічних матеріалів в будівництві, як найкращого матеріалу для оздоблення фасадів, створення внутрішніх та ландшафтних інтер’єрів, інсталяції покрівель дахів. Відповідаючи сучасним вимогам галузі, забезпечувати кожного клієнта та партнера надвисоким рівнем сервісу, широким асортиментом та найвигіднішими на ринку умовами.

 

Клінкер-Буд PL

Найбільша в Європі за об'ємами гуртової торгівлі клінкерними та керамічними покрівельними матеріалами компанія. 

Працюючи виключно з найкращими виробниками Європи, відрізняється не лише якістю, але й винятково широким асортиментом пропонованої продукції. Завдяки цьому асортимент пропонований компанією Клінкер-Буд здатний задовольнити навіть найвишуканіші смаки кожного клієнта.

Компанія «Клінкер-Буд» була заснована в 1990 році й була першою у розповсюдженні клінкеру — найблагороднішого будівельного матеріалу. Заробивши собі репутацію лідеру галузі керуючись у своїй роботі передусім, високим рівнем сервісу та особливим пріоритет — задоволення потреб кожного клієнта.

 

King Klinker

Компанія Klinkier Bud також є власником найбільшого виробника клінкерної продукції у Польщі - King Klinker.

Початки King Klinker сягають далекого 1972 року. Відтоді завод спеціалізується на виробництві кераміки найвищої якості, заснованої на традиційному способі виготовлення клінкеру.

Опираючись на багаторічний досвід, набуті знання та давні традиції, одночасно робить впевнений і рішучий крок у майбутнє, використовуючи досягнення передових технологій.
У грудні 2013 року відкрився новий завод з виробництва, який на цю мить є найсучаснішим заводом у Європі, який випускає екструдовану клінкерну плитку.